Заміна склоочисників

Підібрати АвтоСкло

Заміна склоочисників

Підібрати АвтоСкло

Принципової відмінності між склоочисниками різних моделей немає, тому порядок заміни їх однаковий. Робота не відноситься до складних операцій, тому проводитися вона на нашому сервісі всього за кілька хвилин.

Конструкція скоочисників

Склоочисники складаються з невеликої кількості деталей:

Крім того, двірники бувають 2 типів:

  1. Каркасні. До складу виробу входить коромисло. Завдяки йому відбувається утримання двірника на лобовому склі автомобіля. Відмінною особливістю виробу є присутність рухомих сполук. Це відноситься до слабкому місцю конструкції. Через потрапляння сюди бруду або снігу щітка погано прилягає до скла.
  2. Безкаркасні. У таких виробів відсутнє коромисло. Притиск до скла здійснюється пружиною. Безкаркасні склоочисники частіше ставляться на сучасні автомобілі, тому що мають ряд переваг. До них відносяться: краще прилягання щіток, менше обмерзання і більш привабливий зовнішній вигляд.

Заміна передніх склоочисників

Під час проведення цього процесу двірники змінюються разом з власником. Заміна тільки гумової частини, найчастіше, заводом виробником не передбачена. Порядок роботи наступний:

замена дворники

Заміна задніх двірників

Присутність задніх двірників передбачається заводом виробником тільки на універсальних автомобілях. Тут заднє скло відрізняється великими габаритами, через яке повинна відкриватися хороша видимість. Конструкція цих склоочисників на різних автомобілях має свою особливість, тому універсальної інструкції по їх заміні немає. Як приклад ми надамо один з порядку заміни, який складається з етапів:

Звернувшись в наш сервіс, ви можете розраховувати на швидку і якісну роботу по заміні склоочисників. Будемо раді Вас бачити саме у нас!

Замовлення автоскла

Дізнайся вартість автоскла з установкою
×

Вкажіть Ваші дані, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!


    Кнопка
    Зв'язку