Заміна заднього автоскла

Підібрати АвтоСкло

Пошкоджено заднє скло? Його замінить професіонал. У новіших автомобілях вони наклеюються, тому демонтаж передбачає розрізання клейового шару. Для перевіреної майстерні автоскла це не проблема - у фахівців є відповідне обладнання, що дозволяє правильно встановити. Хоча заднє автоскло не так важливо, як лобове скло, але воно повинно бути в хорошому стані. Тим більше, що воно часто виготовляється із загартованого скла, яке при більш сильних ударах і ударах розпадається на дрібні шматочки.

Заміна заднього автоскла в Києві

У старих моделях автомобілів задні скла кріпляться на прокладку за допомогою спеціального клину. Коли вам вдасться витягти його, ви зможете легко розібрати скло. У свою чергу, установка нової вимагає використання спеціальної накатки, щоб повернути клин на місце.

У новіших автомобілях це виглядає трохи інакше - тут скло вклеєна, тому, якщо ви хочете його зняти, доведеться вирізати клейовий шар спеціальної пилкою. Крім того, перед цими діями необхідно розібрати всі елементи, розташовані біля заднього скла, наприклад, двірники, щоб не пошкодити їх. Не забудьте від'єднати кабелі обігріву вікна.

замена заднего автостекла

Після зняття старого скла очищається вся поверхня, до якої воно було прикріплено - клею не повинно залишитися. Потім наноситься новий шар сполучного і монтується скло. У спеціалізованих майстерень найчастіше використовуються спеціальні присоски з захопленнями. Нарешті, встановлюються нові затискачі, щоб закріпити планки навколо скла.

Правильно встановлене заднє скло вимагає як мінімум кількох годин для повного висихання клею. Після цього можна залишити майстерню, але мити машину відразу не можна - варто почекати близько двох днів.

Запрошуємо Вас на професійну установку і заміну автоскла у Києві!

×

Вкажіть Ваші дані, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!


    Кнопка
    Зв'язку