Поради від професіонала по ремонту і заміни автоскла

Підібрати АвтоСкло

Розбите автоскло - неприємний фактор, який вимагає негайного вирішення. Неважливо, що послужило причиною, ДТП або впала гілка, скло потрібно буде замінити.

Виконати заміну можна самостійно, якщо є навички. Процес установки скла ділиться на наступні етапи:

  • демонтаж старого скла або його залишків, видалення ущільнювача. Роботу потрібно проводити акуратно, щоб не пошкодити лакофарбове покриття;
  • підготовка місця для установки нового скла, обробка країв клейовим складом;
  • монтаж автоскла.
unnamed

Виконувати процедуру слід при температурі, яка може варіюватися від +15 до +30 градусів. Під час проведення заміни скла, розташовані на передніх дверях, бажано опустити, оскільки вони можуть чинити тиск на лобове скло. Після завершення монтажу мийку можна буде відвідувати після закінчення доби.

Якщо немає досвіду і бажання витрачати свій час і сили на заміну лобового скла, завжди можна скористатися професійними послугами і звернутися за допомогою до фахівців. Автосервіс, що пропонує величезний спектр послуг, має в наявності автоскла для всіх марок автомобілів. Майстри своєї справи в найкоротші терміни проведуть заміну.

Технологія спеціалізованої установки лобового скла:

Поради від професіонала по ремонту і заміни автоскла

Коли на лобовому склі з'явилася маленька тріщина або скол, немає необхідності виконувати заміну, так як фахівці автосервісу зможуть без праці зробити ремонт, після якого скло матиме первісний вигляд, оскільки всі сліди від пошкодження будуть видалені.

Завдяки обладнанню і застосування сучасних технологій, автосклу можна повернути як естетичні, так і експлуатаційні якісні показники.

До вибору автосервісу, де буде проходити заміна, варто підходити серйозно. Автовласник повинен бути впевнений, що фахівці, які надають послугу, добре знають свою роботу і відповідально поставляться до поставленого завдання.

Тривалість процесу зазвичай не займає більше години. На виконану роботу надається гарантія.

Не слід економити на якості, непрофесійна заміна лобового скла може заподіяти ризики, пов'язані не тільки з цілісністю інших деталей авто, але і здоров'ям водія і пасажирів.

×

Вкажіть Ваші дані, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!


    Кнопка
    Зв'язку