Шліфування автоскла своїми руками

Підібрати АвтоСкло

Шліфування скла є чудовим і економічним способом боротьби з ушкодженнями стекол автомобіля. Вона дозволяє позбутися від помітних пошкоджень, оскільки в процесі роботи використовуються полірувальні пасти з великими абразивами на основі алмазної пилу і також насадки різної зернистості. Але такий вид обробки допустимо тільки для товстих стекол - лобового і стекол фар. Якщо ж мова йде про бічних автомобільних стеклах, то для них допустима тільки косметична полірування.

Оскільки полірування дозволить зняти тільки верхній незначний шар скла, її можна виконувати навіть вручну, хоч це і займе багато часу. Багато автомобілістів підключають кмітливість і кріплять полірувальні насадки на дрилі, працюючи якими на низьких оборотах, можна відполірувати поверхню і досягти того ж результату, що і при використанні спеціальної шліфувальної машинки. До того ж це дозволить непогано заощадити, вам потрібно буде придбати тільки поліролі та насадки.

Інструментарій для шліфування й полірування автоскла

Якщо полірування стекол автомобіля своїми руками здається вам нескладної і цілком здійсненним завданням, то вам знадобляться:

стекол

Типи пошкоджень автоскла та предметiв особистого вжитку

Практично будь-які пошкодження на склі можна відполірувати і прибрати за допомогою абразивів, винятком є лише тріщини. Для того щоб зрозуміти з наскільки серйозним пошкодженням вам доведеться боротися, проведіть по склу рукою, а потім нігтем:

Зауважте, що відколи й вищербліни від ударів камінчиками ремонту не піддаються в домашніх умовах, попередньо їх потрібно ремонтувати на СТО, де фахівці проведуть процедуру досить акуратно, уникнувши перегріву автомобільного скла і розтріскування від відколів.

Підготовка та полірування автоскла

Щоб скло знову засяяло бувалим блиском, дотримуйтесь нашої інструкції:

Врахуйте, що весь процес полірування стекол, не має значення, бічних або лобового, займає близько 3-4 годин, а іноді і більше. Тому терпіння знадобиться багато.

Рекомендації

Фахівці також діляться кількома порадами щодо полірування і шліфування:

×

Вкажіть Ваші дані, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!


    Кнопка
    Зв'язку