Ремонт пошкодженого автомобільного скла

Підібрати АвтоСкло

Аварійні ситуації, що вилітають з-під коліс камені - все це часто обертається появою на лобовому склі відколів, тріщин. Ці дефекти рекомендується обов'язково усунути. Але попередньо варто розібратися в їх особливостях.

Можливі проблеми

Деякі автомобілісти вважають невеликі тріщини і відколи на лобовому склі авто незначною проблемою і не поспішають її вирішувати. Однак така позиція є неправильною. Ігнорування подібних дефектів в майбутньому обернеться наступними проблемами:

Не всім відомо, що величина тріщин на стеклах автомобілів регламентується ГОСТом. Згідно з цим документом їх довжина не може бути більше 15,7 см. Також встановлено заборону на їзду на автомобілі, якщо лобове скло має пошкодження близько склоочисників. Теоретично водій, що пересувається на машині з пошкодженим склом, може бути покараний.

Ремонт або заміна

Залежно від форми виділяють кілька різновидів відколів і тріщин автомобільного скла. Одні можна відремонтувати, інші - ні. Зрозуміти, що дефект не підлягає усуненню, можна за такими ознаками:

Ремонт пошкодженого автомобільного скла

В інших випадках дефекти скла можна виправити. Зробити це можна двома способами.

Звернення в автосервіс

В сучасних автосервісах надають послуги з відновлення цілісності автоскла. Для цього використовують спеціальні інструменти і матеріали, дають гарантію на виконані роботи. Вартість ремонту визначається по-різному:

  • Залежно від величини відколу, тріщини.
  • У вигляді фіксованої суми.

Звернення в автосервіс є єдино вірним рішенням, якщо дефект скла має великий розмір або якщо у автовласника немає спеціальних інструментів і досвіду ремонтних робіт.

Самостійне усунення дефекту

Усунення пошкодження на автомобільному склі своїми силами можливо при дотриманні двох умов:

  • Власник авто раніше вже займався подібним ремонтом.
  • Дефект є незначним.

Щоб якісно провести ремонтні роботи, доведеться приготувати наступні інструменти і матеріали:

Для заповнення дефектного фрагмента рекомендується придбати полімер, який характеризується таким же коефіцієнтом заломлення, що і скло.

Починають ремонтні роботи з того, що чистять пошкоджений фрагмент від бруду, пилу. Потім діють в наступному порядку:

repair pic 3

На наступному етапі заливають полімер. При цьому стежать, щоб він знаходився далі краплі на поверхні. Тріщину акуратно продавлюють, голку ведуть повільно. Намагаються заповнити всю порожнину цілком, не допускаючи, щоб в ній залишилися повітряні бульбашки.

Як тільки дефект буде заповнений, склу дають просохнути під сонячними променями або використовують ультрафіолетову лампу. На завершення відремонтовану ділянку полірують для усунення кордонів пошкоджень і додання гладкості поверхні.

×

Вкажіть Ваші дані, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!


    Кнопка
    Зв'язку