Автомобільне скло: фактори, що впливають на вартість, особливості установки

Підібрати АвтоСкло

Автомобільне скло: фактори, що впливають на вартість, особливості установки

Підібрати АвтоСкло

Автомобільне скло.

Автоскло є обов'язковим елементом автомобіля будь-якої конструкції. Від якості автомобільного скла залежить огляд водія, безпеку всіх, хто знаходиться в салоні. Автоскло відрізняються за формою, товщині, наявності або відсутності тонованого покриття, загальну структуру і якості.

Незалежно від водійського стажу, жоден власник авто не застрахований від різного роду неприємностей, пов'язаних з пошкодженням лобового, заднього або бічних стекол. У скло може потрапити камінь з-під колеса, що йде попереду авто, щось може випасти з кузова вантажівки попереду, скло може бути пошкоджено під час ремонту на сервісі або навіть при митті. Так, невеликі пошкодження можна зафіксувати і продовжувати експлуатацію, але в багатьох ситуаціях автоскло доведеться міняти.

Заміна автоскла - процедура непроста, вимагає наявності навичок і знань. Проводити заміну потрібно на спеціальному сервісі, який часто пропонує і продаж автомобільного скла. Ціна автоскла сьогодні досить висока, в зв'язку з чим, до підбору потрібного варіанту слід підходити відповідально і обдумано. 

Вартість автоскла може відрізнятися, ціна залежить від наступних факторів:

Автомобільне скло: фактори, що впливають на вартість, особливості установки

Демонтаж і установка автомобільного скла.

Демонтаж і установка автомобільного скла - процедура технічно непроста. Послідовність маніпуляцій майстра залежить від марки автомобіля, року випуску, складності самого скла. Класично заміна автомобільного скла зводиться до виконання наступних пунктів:

Заміна автоскла - процедура серйозна і відповідальна. Фахівці рекомендують проводити заміну в перевіреному сервісному центрі, фахівці якого мають необхідне обладнання і володіють знаннями. Хороша майстерня обов'язково повинна надати гарантію на свою роботу, а також запропонувати власнику авто кілька варіантів скла, що відрізняються за ціною і якістю.

×

Вкажіть Ваші дані, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!


    Кнопка
    Зв'язку