Заміна і установка лобового автоскла

Продаж, установка і заміна лобового автоскла з виїздом до замовника по Києву і області.

Підібрати АвтоСкло

Установка та заміна лобового автоскла

Продаж, установка і заміна лобового автоскла з виїздом до замовника по Києву і області.

Підібрати АвтоСкло

Запорука комфортної та безпечної поїздки на автомобілі - хороший огляд, за який відповідає лобове скло. Але в процесі експлуатації воно відчуває великі навантаження - летить на високій швидкості сміття і щебінь, потрапляння холодної води в жарку погоду, зняття крижаної кірки в зимовий період, пісок на двірників і багато іншого. Все це призводить до порушення нормальної роботи, що заважають огляду. Іноді може прийти на допомогу полірування, але в більшості випадків рятує тільки заміна лобового скла.

Сервіс Glass-Car робить заміну і установку лобового скла роботи в мінімальні терміни і з дотриманням технічних вимог. Все, що потрібно від власника, це надати машину майстру і через 1-2 години забрати вже в готовому стані зі встановленим лобовим склом. Роботи проводяться досвідченими майстрами з використанням надійного інструменту і якісного герметика.

Установка лобового автоскла

Установка лобових стекол рясніє своїми «підводними каменями» і особливостями, про які ми коротко розповімо і постараємося вберегти вас від дій зловмисників.

Перш за все, це вибір автоскла. Існує думка, що автоскло обов'язково має бути з логотипом виробника. Це не зовсім так. Справа в тому, що марковані скла надходять тільки на конвеєр автовиробника, для решти ж публіки, в основному, скла не маркуються. Таким чином, партія стекол, що надійшла в сервісний центр і має сертифікат якості, нічим не відрізняється від маркованих стекол від того ж виробника.

установка автомобильного стекла

Скло, що надходять в сервісну службу, комплектуються так званими «п'ятаками» для кріплення дзеркала внутрішнього вигляду. Практично на всіх, за рідкісним винятком, стеклах від китайського виробника ці п'ятаки відсутні. Якщо установка лобового скла в Києві виробляється в наших майстернях, то такі скла доукомплектовуються, і ця робота не враховується як додаткова послуга.

Професіонал прекрасно знає, що установка лобового скла - це не просто заміна розбитого скла новим, це безкомпромісна боротьба з найлютішим ворогом автомобіля - корозією. Довіривши свій автомобіль любителям-дилетантам, ви ризикуєте після некомпетентною установки лобового скла стати членом команди дайвінгу в салоні власного авто.

Як відбувається заміна лобового автоскла в Києві в нашому сервісі?

01

Підбір автоскла

Допомагаємо вибрати потрібне скло - оригінальне або копію. Копія коштує дешевше, тому багато клієнтів схиляють свій вибір саме до них. Наші фахівці з радістю проконсультують і підберуть оптимальне як за ціною, так і за якістю.

02

Зрізаємо скло

За допомогою спеціального інструменту робиться прокол в герметизуючому складі, потім в отвір заводиться струна, якою розрізається герметик, що з'єднує скло з каркасом автомобіля. При цьому ми використовуємо професійний інструмент.

03

Чистка

Ми ретельно вичищаемо всі місця, особливо де залишилося багато застарілого клейового складу. Це необхідно зробити, щоб нове скло лягло рівно і акуратно.

04

Примірка скла

Рідко, але трапляється, що нова деталь не підходить. Щоб не вийшло такого, наші майстри завжди роблять попередню примірку - за допомогою спеціальних ручок на присосках прикладають деталь і засвідчуються, що вона правильно лягає на посадочне місце.

05

Знежирюємо поверхню

Якісна заміна лобового скла автомобіля неможлива без знежирення. В іншому випадку, клей може погано схопитися, і посадка скла буде негерметичной і недовговічною.

06

Грунтовка

Після примірки використовуємо засіб під герметик. Воно вирівнює поверхню і підвищує адгезивні властивості.

07

Герметизація

Наносимо герметизирующий склад. Він розподіляється рівномірним шаром по периметру рами. Тут важливо дотримуватися товщини шару, що наноситься і стежити, щоб маса лягала рівною смужкою.

08

Встановлюємо скло

Скло кладеться акуратно по рамі, притискається для кращого з'єднання з клеїть складом і фіксується клейкою стрічкою.

09

Консультуємо

Майстер розповість, як поводитися з автомобілем після установки. Як мінімум на добу машину рекомендується залишити в спокої. Але це не завжди можливо. Наші співробітники розкажуть, що і як можна робити в різних ситуаціях.

Машина готова. Заміна лобового скла в Glass-Car - це прийнятна ціна, уважне обслуговування, якісна робота і чесність по відношенню до клієнта. Довірте свій автомобіль нам і переконаєтеся в цьому!

Лобове скло відноситься до категорії, які найбільш зношуються, комплектуючих автомобіля (по швидкості зносу займають друге місце після шин). Грамотний і відповідальний водій сам визначить необхідність заміни і установки лобового скла, не стане ризикувати своїм життям і життям своїх пасажирів.

Гарантована якість на заміну і установку автоскла можна отримати тільки в сервісних центрах, де працюють професіонали. У нас вони працюють! Звертайтеся!

Замовлення автоскла

Дізнайся вартість автоскла з установкою
×

Вкажіть Ваші дані, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!


    Кнопка
    Зв'язку