Заміна бокового автоскла

Продаж, установка і заміна бокового автомобільного скла з виїздом до замовника по Києву і області.

Підібрати АвтоСкло

Заміна бокового автоскла

Продажа, установка и замена бокового автостекла с выездом к заказчику по Киеву и области.

Підібрати АвтоСкло

Продаж і заміна бокового скла

Пошкоджене або розбите автомобільне бічне скло унеможливлює пересування і становить серйозну загрозу, як для власника, так і для інших учасників дорожнього руху. Автомобіль без бокового скла стає легкою здобиччю для потенційних злодіїв, тому його заміну потрібно провести якомога швидше.

Заміна бічного скла в автомобілі коштує чималих витрат - таку професійну послугу виконують тільки фахівці автосервісу, що володіють відповідними знаннями та досвідом. Самостійні спроби видалення і монтажу нового скла можуть мати фатальні наслідки у вигляді: тріщин в склі, подряпин і пошкодження кузова автомобіля, а також численних порізів при видаленні зламаних осколків.

Наша компанія займається як установкою, так і продажем бокового автоскла. Професійний менеджер допоможе вибрати оптимальний по вашому бюджету автомобільне скло, а наші фахівці - якісно його встановлять. Варто знати, як здійснюється заміна автоскла нашою компанією Glass-Car, і які інструменти необхідні для її виконання.

Видалення старого бокового автоскла

Демонтаж пошкодженого скла - завдання професіоналів, які мають в своєму розпорядженні повний набір інструментів, таких як ножі, лобзики, дроти для різання і присоски.

Недостатньо видалити залишки старого скла, щоб можна було встановити нове скло в раму. Професійні компанії по заміні автомобільного скла повинні подбати про те, щоб рама була ретельно очищена і належним чином захищена від вологи і корозії. Такий комплекс дій гарантує, що нове скло буде служити в ідеальному стані багато сезони.

Установка нового бокового автоскла

боковое автостекло

У нашому сервісному центрі встановлюється нове скло, придбане безпосередньо у виробника. Буває, що автовласники вирішують вставити використане лобове скло - рішення однозначно дешевше, але якість такої заміни зазвичай залишає бажати кращого. Чому? Тому що існує ризик того, що після подібної установки з'являться дефекти конструкції і мікропошкодження, на які більше не поширюється гарантія.

Установка нового скла вимагає використання спеціальних присосок, за допомогою яких поверхню скла може бути надійно вбудована в раму на шар раніше нанесеного поліуретанового клею. Щоб підсилити дію такого клею, співробітник автосервісу попередньо знежирює поверхню і покриває її грунтовками. Варто пам'ятати, що клеї, які використовують наші майстри по заміні скла, виконують важливу функцію: вони ізолюють від вологи.

Наша компанія має багаторічний досвід роботи, тому звернувшись до нас, ви можете сподіватися на швидку і якісну заміну бокового скла. А ще ви можете скористатися послугою виїзду майстра до клієнта, що заощадить ваш час. Для постійних клієнтів діє система знижок.

Замовлення автоскла

Дізнайся вартість автоскла з установкою
×

Вкажіть Ваші дані, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!


    Кнопка
    Зв'язку